RİVA DANIŞMANLIK ENERJİ LİMİTED ŞİRKETİ 

Rekabete açık bir sektörde ilerlemek ancak dürüst, güvenilir ve hızlı hizmet ile mümkündür. Bu bilinç ile yola çıkan firmamız şantiye kurulum sektöründeki eksiklikleri iyi analiz etmiş olup adını altın harflerle yazdırmayı amaçlamıştır. 

Biz işimizi iyi biliyoruz ve bu konuda profesyonel bir firma olarak çalışıyoruz. Uzman ekibimiz alanlarında sürekli yeniliğe açık ve hizmet edebilme mutluluğunu taşıyan insanlardan müteşekkildir. Bu fasikül bizim hangi alanlarda sizlere profesyonelce hizmetler verdiğimizi öz olarak anlatmak için yayınlanmıştır. 

Unutmayın, hizmet verdiğimiz alanlarda hep yanınızdayız. Biz ihtiyaçlarınıza sizin gözünüzden bakarak size en faydalı olana sizinle birlikte karar veren bir firmayız. 

Misyonumuz, en üst düzeyde memnuniyet garantisini, teknolojik altyapı ve donanımımız, benzersiz deneyimimiz, nitelikli,şirketine ve markasına güvenen profesyonel kadromuz sayesinde sürekli artan bir kalite anlayışı ile sağlayarak ürün ve hizmetlerimizi son kullanıcıya ulaştırmaktır. 

Vizyonumuz, şantiye ve saha kurulum sektörüne getirdiği farklılıkla, Türkiye pazarında lider olup, kalitenin ve iş güvenliğini ile her alanda öncü ve referans kabul edilen bir şirket haline gelmesini gerçekleştirmektir.